Reklama Współpraca Forum Sitemap
Szukaj: Dodaj wyszukiwarkę do FireFoxa!
Dodaj do ulubionych ustaw jako startową  
Polecamy: Sprzęt do siłowni Wyposażenie siłowni Odżywki i suplementy  
Kolarstwo - Niemcy - trasy rowerowe
strona główna FORUM słownik Praca Sprzęt do siłowni
Turystyka - podróże Biuro turystyczne
Hiszpania - kraj flamenco i korridy
Cztery oficjalne języki, dwa wielkie miasta o równym znaczeniu, zróżnicowany krajobraz, jakiego nie spotkamy nigdzie indziej – taka właśnie jest Hiszpania. Popularne wyobrażenie o tym kraju jak kraju flamenco, korridy, barów tapas w najmniejszym stopniu nie oddaje różnorodności tej ziemi. To najliczniej odwiedzany przez turystów zagranicznych kraj świata. Hiszpania to kraj urokliwych miasteczek, pełnych zabytkowych budowli i pamiątek. Wiele zabytków wpisanych jest na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Czytaj dalej!

Egipt | Tunezja | Turcja | Bułgaria


 
Niemcy - trasy rowerowe  
ROMANTISCHE STRASSE (Romantyczna uliczka)

To najstarsza i bardzo popularna trasa rowerowa w Niemczech. Początek trasy znajduje się w mieście Wurzburg, a kończy w miasteczku Fussen. Przebiega ona nad Menem, oraz przez Alpy. Na trasie poza pięknymi widokami znajduje się wiele atrakcji turystycznych. Doliny rzeczne, góry, urodzajne pola tworzą wspaniałe warunki dla turystyki rowerowej. Trasę podzielono na 10 etapów.

WELLNESS- RADROUTE

Ta trasa znajduje się w niemieckim landzie Pn. Nadrenii- Westfalii. Trasa obejmuje około 500km, prowadzi przez przepiękne krajobrazy Teutoburskiego Lasu. Na szlaku znajdują się również historyczne miasteczka, jak również pełne uroku małe, westfalskie wioski chłopskie. Trasa ta jest bardzo dobrze oznaczona. Obejmuje ona łącznie około 32 miejscowości. Trasę podzielono na 11 etapów. Trasa rozpoczyna się w miejscowości Minden.

SAALE- RADWANDERWEG

Trasa ta prowadzi wzdłuż rzeki Saale, od jej źródła w Górach Smreczanych, niedaleko miasta Zell, aż do ujścia Łaby w pobliżu Barnby. Szlak ten przecina dwa dawne niemieckie państwa. Góry Smreczane, Las Frankoński, Góry Łupkowe to krainy otoczone wieloma legendami i mitami. Na trasie znajduje się wiele miast opisywanych w książkach i przewodnikach.

UNSTRUT- RADWANDEWERG

Biegnie ona doliną rzeki Unstrut, przepływającej przez Turyngię i Saksonię- Anhalt. Znajdują się tutaj tereny uprawy winogron. Krajobraz zdominowany jest przez winnice. Przemierzającego szlak rowerzystę, prowadzą specjalnie opracowane znaki. Osoby o dobrej kondycji pokonują tę trasę bez większego wysiłku, w ciągu jednego dnia.

AHR- RADTOUR

Znajduje się w landzie Nadrenia- Palatynat, w regionie Eifel. Trasa wiedzie wśród winnych wzgórz i doliny Renu. Pełno tutaj malowniczych krajobrazów, starych zamków, kościołów, czy klasztorów. Szlak podzielono na siedem etapów. Podział został dokonany w oparciu o stopnia trudności pokonywanych odcinków.

FRIESISCHE MUHLENTOUR

Fryzyjska, młyńska trasa rowerowa dostarcza rowerzystom niezapomnianych wrażeń. Na trasie znajduje się 40 wschodnio- fryzyjskich wiatraków. Szlak jest wzorcowo oznaczony. Zaleca się pokonywanie trasy w kierunku wskazówek zegara. W wiatrakach urządzono m.in. muzea, np. muzeum muszli, herbaciarnie, kawiarnie.

TOUR DE MURG

Uważana jest za perełkę wśród licznych dróg rowerowych położonych na terenie środkowej Badenii. Przebiega ona wzdłuż rzeki Murg. Orzeźwiające, czyste powietrze Schwarzwaldu, sprzyja rowerowym wyprawom. Droga, po której przemieszczają się turyści wije się obok rozległych lasów i zielonych łąk.
 
  Dyscypliny sportowe

Kulturystyka

Fitness

Strongman

Kick-boxing

UFC

Futbol amerykański

Piłka nożna

Pływanie

Skoki narciarskie
  Pozostałe serwisy

Gastronomia

Suplementacja

Sklepy sportowe

Medycyna sportowa

Plotki sportowe

Turystyka zagraniczna
Hity na wakacje

(c) 2009 magicsport.pl - kopiowanie dozwolone jedynie po uzyskaniu zgody zarz�du magicsport.pl - prawa autorskie
Strony Internetowe
Cenimy Twoją Prywatność